Main Menu

Влада Німеччини вперше визнала bitcoin фінансовим інструментом

Німецький регулятор визнав, що криптовалюта може прийматися як засіб обміну і передаватися, зберігатися й торгуватися в електронному вигляді.

Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) визнало криптовалюти фінансовими інструментами. Регулятор пояснив, що визначення цифрових грошей збігається у кількох організацій, включаючи Групу розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), повідомляє Finance Magnates .

Основою нового регулювання є термін “криптовалюта”, який вперше з’являється в німецькому законодавстві.

«Криптовалюта – це цифрова цінність, яка не була емітована або гарантована будь-яким центральним банком або державним органом і не обов’язково пов’язана з валютою, визначеної законом, і яка не має юридичного статусу валюти або грошей, але приймається фізичними або юридичними особами як засіб обміну і може бути передана, збережена і торгуватися в електронному вигляді »,

– йдеться в заяві BaFin.

Свен Хильдебрандт, представник німецького блокчейн-проекту Distributed Ledger Consulting заявив, що після схвалення законопроекту Німеччина стане «раєм для криптоіндустріі». Також ініціативу підтримала Асоціація Банків Німеччини (BbD). Легалізація операцій з криптовалюта зробить сферу більш прозорою і дозволить громадянам країни безпечно інвестувати в цифрові гроші, вважають в організації.

Раніше 40 німецьких банків попросили дозвіл на здійснення операцій з біткоіном. Це стало можливим завдяки введенню п’ятої директиви ЄС, яка дозволяє фінансовим організаціям проводити операції з цифровими монета при дотриманні заходів по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.

П’ята директива ЄС вступила в чинність 10 січня 2020 року, вона спрямована на боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Один з її пунктів – зобов’язання компаній, що працюють з криптовалюта, проводити ідентифікацію особи своїх користувачів (KYC).

(фото з сайту pixabay.com)

Читайте також: Міжнародний досвід законодавчого регулювання функціонування криптовалют

Переглядів:253

Один коментар в Влада Німеччини вперше визнала bitcoin фінансовим інструментом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Оновлено бланк нотаріального документа

Кабінет Міністрів України виклав у новій редакції опис і зразок спеціального бланка нотаріального документа.  Відповідна постанова №Більше

Close