Main Menu

За порушення санкцій проти Росії оштрафували британський банк

Уряд Британії оштрафував лондонський банк Standard Chartered PLC за порушення санкцій, які Євросоюз запровадив проти Росії за анексію українського Криму у 2014 році.

Про це повідомляє Укрфінформ з посиланням на The Wall Steet Journal.

«Британський банк повинен заплатити 20,47 мільйона фунтів стерлінгів (25,41 мільйона доларів) за порушення санкцій ЄС проти Росії», – йдеться у рішенні Управління з впровадження фінансових санкцій Британії при Міністерстві фінансів Великої Британії.

Як зазначається, штраф на Standard Chartered Bank було накладено за надання ряду позик турецькому банку DenizBank у 2014 році, який на той час був дочірньою компанією російського “Сбербанку” і перебував під санкціями.

У період з квітня 2015 року по січень 2018 року лондонський банк видав DenizBank понад 100 кредитів, а російський “Сбербанк” перебував під європейськими санкціями з 2014 року.

Влада погодилася зменшити штрафи банку на 30% через саморозголошення порушень, детальні звіти, які він надав, та загальну співпрацю з власним розслідуванням OFSI.

Компанія Standard Chartered протягом багатьох років розглядала питання про порушення інших санкційних норм. У 2019 році погодилася заплатити 1,1 мільярда доларів за врегулювання звинувачень у порушенні санкцій проти Ірану та інших країн. Урегулювання закінчилося тривалими дослідженнями Міністерства юстиції США, Управління фінансового управління Великобританії та інших агентств.

Компанія Standard Chartered на той час заявила, що несе відповідальність за порушення, одночасно звинувачуючи деякі дії у двох неназваних колишніх працівників.

(фото з сайту pixabay.com)

Переглядів:310

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Верховний Суд підтвердив законність рішення НБУ про застосування заходу впливу

Верховний Суд України у березні 2020 року відмовив у задоволенні вимог позивача щодо оскарження рішенняБільше

Close