Main Menu

Пропозиції до проекту Закону України “Про фінансові послуги та діяльність з надання фінансових послуг”

03 квітня в межах громадського обговорення Національний банк провів первинне онлайн обговорення проекту нового базового Закону «Про фінансові послуги та діяльність з надання фінансових послуг» з представниками профільних асоціацій, банківської та фінансової спільноти.

Протягом обговорення Національний банк провів невелику презентацію свого бачення додатково до опублікованого тексту проєкту Закону «Про фінансові послуги та діяльність з надання фінансових послуг».

Нагадуємо, що 26 березня 2020 року Національний банк розпочав громадське обговорення пропозицій до проєкту закону «Про фінансові послуги та діяльність з надання фінансових послуг».

Цей документ стане першим з низки проєктів законів, які будуть  підготовлені та подані до Верховної Ради для вдосконалення законодавства щодо ринків небанківських фінансових послуг (НФП). Їхнє ухвалення дасть змогу учасникам ринку отримати якісно нові правила діяльності, завдяки яким розширяться їхні можливості функціонування, окресляться подальші перспективи розвитку та покращаться регулювання і нагляд за ними.

Читайте також: НБУ розпочав громадське обговорення законопроекту про фінпослуги

Переглядів:323

Схожі новини

Один коментар в Пропозиції до проекту Закону України “Про фінансові послуги та діяльність з надання фінансових послуг”

  1. […] законів регулювання ринків НФУ. Зокрема, рамковий проєкт Закону України “Про фінансові послуги та дія… перебуває на етапі публічного обговорення. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Національний банк розширив перелік звітних файлів для небанківських фінансових установ

Національний банк повідомив про розширення переліку файлів, які небанківські фінансові установи можуть подавати для тестування подання звітності до Національного банку...

Close