Main Menu

Україна – учасник пілотного проєкту з транскордонного електронного підпису

Україна отримала запрошення до участі в пілотних проектах з електронного підпису, що в майбутньому допоможе українцям укладати контракти з іноземними компаніями використовуючи цифровий підпис.

Україну обрано серед країн Східного Партнерства ЄС та запрошено до участі в пілотних проєктах по електронному підпису. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Відбір проводився програмою EU4Digital, яка фінансується ЄС, на основі оцінки адаптації українського законодавства та технічної реалізації вимог у сфері електронних довірчих послуг.

Ціль пілота – досягнути технічну транскордонну інтероперабельність кваліфікованих електронних підписів. Це надасть можливість підписувати угоди та інші документи з іноземними компаніями за допомогою електронного підпису. Зокрема, Україна тестуватиме е-підписи на реальних прикладах застосування в Естонії та Молдові.

«Цим кроком Україна наближується до інфраструктури Європейського Союзу, використовуючи максимум наявних можливостей європейської інтеграції завдяки виконанню відповідних зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС», – зазначили в Міністерстві цифрової трансформації.

(фото з сайту pixabay.com)

Переглядів:223

Схожі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Уряд ухвалив постанову про електронний паспорт громадянина України

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування паспорта громадянина України у формі картки в електронному вигляді та...

Close