Main Menu

“Біла книга” – концепції НБУ щодо майбутнього регулювання ринків

news.finap

Національний банк оприлюднив Білу книгу “Майбутнє регулювання небанківського лізингу”.Це останній із шести запланованих секторальних документів, в яких Національний банк як майбутній регулятор ринків небанківських фінансових послуг описує поточний стан ринків, їх проблеми та заплановані зміни в регулюванні.

Головним принципом, якого НБУ дотримується в побудові майбутнього регулювання, є прозорість. У межах підготовки до “спліту” НБУ вже оприлюднив Білі книги щодо регулювання ринків:

Кредитних спілокБіла книга “Майбутнє регулювання кредитних спілок”

Мікрокредитування фінансовими компаніямиБіла книга “Майбутнє регулювання ринку кредитування фінансовими компаніями”

Страхових компанійБіла книга “Майбутнє регулювання ринку страхування”

Ринку факторингу ( Презентація до обговорення Білої книги про факторинг ) – Біла книга “Майбутнє регулювання ринку факторингу”

Ринку ломбардів ( Презентація до обговорення Білої книги з регулювання ринку ломбардів )Біла книга “Майбутнє регулювання діяльності ломбардів”

Ринку небанківського лізингу (Презентація до обговорення Білої книги про ринок лізингу)Біла книга “Майбутнє регулювання небанківського лізингу”

Усі нові підходи до регулювання Національного банку проходять обговорення з учасниками ринків. Це важливо для НБУ, який дотримується клієнтоорієнтованості та відкритості в своїй роботі, а також для учасників ринку, які мають змогу долучитися до створення нового регулювання .

Читайте також: НБУ: Спліт відбудеться своєчасно – з 1 липня 2020 року

(фото з сайту pixabay.com)

Переглядів:420

Схожі новини

2 коментарі в “Біла книга” – концепції НБУ щодо майбутнього регулювання ринків

  1. […] “Біла книга” – концепції НБУ щодо майбутнього регу… […]

  2. […] необхідності прийняття нових законів, а також видання “білих книг” майбутнього регулювання НФУ, – зауважив заступник […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Україна приєдналася до санкцій ЄС проти Ірану

Про це йдеться у Декларації високого представника ЄС від імені країн Євросоюзу, яка оприлюднена на сайті Європейської Ради.

Close