Main Menu

Кабінет міністрів включив Панаму до переліку офшорних зон

news.finap

Кабінет Міністрів вніс Панаму у список офшорних зон, змінивши розпорядження №143 від 23 лютого 2011 року (Порівняльна таблиця). Рішення було прийнято на засіданні уряду 27 травня 2020 року, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який був присутній на ньому.

“До офшорних країн рішенням Кабінету Міністрів віднесена держава Панама. До цього з країн Центральної Америки у цей список входила держава Беліз”, – написав Гончаренко в Telegram-канал .

Перелік оновили вдруге з початку року. У лютому уряд додав до списку Фіджі і виключив Бахрейн.

З урахуванням Панами до переліку офшорних зон тепер входить 42 країни і території.

Згідно з пояснювальною запискою, раніше Панаму вніс до переліку офшорних зон Європейський Союз Рішенням Ради з економічних та фінансових питань ЄС від 18.02.2020р. Яке було опубліковане в Офіційному журналі ЄС 27.02.2020 року.

“Окрім восьми юрисдикцій, які вже були перелічені, ЄС також вирішив включити до свого списку податкових юрисдикцій, що не співпрацюють, наступні юрисдикції:

  • Кайманові острови
  • Палау
  • Панама
  • Сейшельські острови Ці юрисдикції не здійснили податкових реформ, до яких вони були здійснені в погоджений термін. “, – зазначено в повідомленні Ради ЄС.

(фото з сайту pixabay)

Переглядів:594

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Нові можливості небанківських фінансових установ

Національний банк України має намір дозволити небанківським фінансовим установам передавати один одному свої повноваження щодо здійснення операцій з приймання готівки,...

Close