Main Menu

З 28 травня 2020 року діє новий порядок подання інформації про бенефіціарів

news.finap

Проте відлік 3 місяців, протягом яких слід оновити інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юрособи, ще не розпочався.

Мін’юст вже затвердив форму відомостей про бенефіціарів яка почне діяти з 1 червня. Але оскільки відсутній нормативно-правовий акт, який би затверджував форму та зміст структури власності (його мав би затвердити Держфінмонітиринг), то і не розпочато відлік трьох місяців, протягом яких необхідно подати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника.

Мін’юст наказом від 12.05.2020 р. №1626/5 вніс зміни до деяких нормативно-правових документів у сфері держреєстрації бізнесу щодо подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника юрособи.

Наказ набере чинності через п’ять днів з дня, наступного за днем офіційного опублікування (крім абзаців третього, сьомого підпункту 1, абзаців третього, сьомого підпункту 2 пункту 2 Змін, затверджених цим наказом, які наберуть чинності з 15 липня 2020 року). Наказ було опубліковано в Офіційному віснику України №39 від 22.05.2020. Відповідно він почав діяти з 28 травня 2020 року.

З метою спрощення реєстраційної процедури, забезпечення зручного та інтуїтивного пошуку необхідної форми заяви, полегшення та прискорення процесу заповнення відповідних документів Міністерством юстиції України було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації – вони почнуть діяти з 1 червня 2020 року (наказ Міністерства юстиції України від 19.05.2020 р. №1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за №454/34737).

Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері державної реєстрації

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

(фото з сайту pixabay)

Читайте також: Зміни в порядку інформування Мін’юсту про неподання інформації про кінцевого бенефіціарного власника

Переглядів:468

Read previous post:
Кабінет міністрів включив Панаму до переліку офшорних зон

Перелік оновили вдруге з початку року. У лютому уряд додав до списку Фіджі і виключив Бахрейн.

Close