Main Menu

Сирія: Санкції проти режиму продовжені на один рік

news.finap

Рада Європейського Союзу прийняла 28 травня рішення продовжити санкції проти режиму в Сирії ще на один рік, до 1 червня 2021 року. Про це повідомляють на сайті Європейської Ради.

Прийнятим рішенням уточнено перелік осіб та установ, щодо яких вживаються санкції. Зокрема, з цього переліку видалені дві персона та одна компанія, які припинили поведінку, що призвела до санкцій, а також двоє осіб, що померли. Таким чином, оновлений перелік включає 273 осіб, до яких застосовується заборона на подорожі та заморожування активів, а також 70 установ, активи яких також заморожені.

«Народ Сирії виявив надзвичайний запас стійкості в ході цього конфлікту. Санкції ЄС спрямовані проти тих, хто винен у їхніх стражданнях, проти членів сирійського режиму, тих, хто його підтримує, і проти бізнесменів, що його фінансують та отримують вигоду від економіки війни. Євросоюз буде продовжувати підтримку народу Сирії та використовуватиме всі наявні інструменти для поштовху до політичного вирішення конфлікту в інтересах всіх сирійців, щоб припинити репресії, що тривають», – заявив Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррелл.

Санкції, які зараз застосовуються проти Сирії, були прийняті у 2011 році у відповідь на жорстокі репресії режиму Сирії проти цивільного населення. Обмеження, зокрема, забороняють імпорт нафти та обмежують інвестиції, заморожують активи Центробанку Сирії, які знаходяться на території ЄС, вводять заборону на експорт обладнання і технологій, які можуть бути використані для репресій або для контролю над засобами комунікації, включаючи інтернет та телефонний зв’язок.

При цьому санкції ЄС не стосуються гуманітарної допомоги, експорту продуктів харчування, медикаментів або медичного обладнання.

«ЄС залишається відданим пошуку тривалого та надійного політичного рішення конфлікту в Сирії на основі резолюції РБ ООН 2254 та Женевського комюніке 2012 року», – зазаначено в повідомленні.

(фото з сайту pixabay)

Переглядів:259

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
З 28 травня 2020 року діє новий порядок подання інформації про бенефіціарів

Оновлені форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань діють з 01 червня...

Close