Main Menu

Змінено правила про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Австрією

news.finap

15 червня 2020 Міністр фінансів Сергій Марченко підписав Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на майно. Повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначеним Протоколом вносяться зміни до Конвенції з метою приведення її положень у відповідність до Модельної Конвенції ОЕСР.

Протоколом передбачається, зокрема, збільшення ставок оподаткування дивідендів з 10% до 15% та процентів з 2% до 5%. Збільшення зазнали й ставки оподаткування роялті, які сплачуються: за користування будь-яким авторським правом на наукову працю, патент тощо – з 0% до 5%, та за користування авторським правом на літературні твори або твори мистецтва – з 5% до 10%.

Окрім збільшення ставок передбачається введення нових положень: «Право на отримання вигід», яке обмежує можливості застосування пільгових положень Конвенції, якщо основною метою є отримання таких пільг, та «Обмін інформацією», яке розширює можливості компетентних органів Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією.

Суб’єктами виконання Протоколу є Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України.

(фото facebook.com/minfin.gov.ua)

Читайте також: З якими країнами діють договори про уникнення подвійного оподаткування?

Переглядів:236

Схожі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Проект рішення НКЦПФР щодо Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства фінмоніторингу

Мета: вдосконалення процедури правозастосування у сфері фінмоніторингу, а також приведення нормативних документів до вимог нового Закону, НКЦПФР.

Close