Main Menu

Законопроект про збільшення максимальної суми грошового переказу з 5 до 25 тисяч гривень без ідентифікації

news.finap

У Парламенті зареєстровано законопроект №3686, яким пропонується збільшити максимальну суму грошового переказу з 5 до 25 тисяч гривень.

“28 квітня 2020 року вступили у силу зміни до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», відповідно до яких максимальний розмір готівкових переказів було зменшено з 15 000 до 5 000 гривень, що створили значні незручності для простих громадян України.

З 28 квітня 2020 року анонімно не можна відправляти більше 5000 гривень без відкриття рахунку, поповнювати рахунки інших людей, поповнювати рахунки в платіжних терміналах на цю суму і платити за отримані товари або послуги. Наприклад, поповнити банківську картку готівкою в терміналі Приватбанку або Ощадбанку без використання власної картки можна тільки на суму до 5000 гривень. Так само поповнення готівкою своєї або чужої банківської картки в касі банку без пред’явлення паспорта обмежено лімітом в 5000 гривень. Найчастіше ідентифікація особистості відбувається за допомогою картки з введенням пін-коду, смс-повідомлення або документа, що посвідчує особу”, – зазначено в пояснювальній записці.

В травні вже був зареєстрований законопроект №3541 «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» щодо переказу коштів готівкою в межах України», про це ми писали тут.

(фото з сайту pixabay)

Переглядів:345

Схожі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Національний банк оновив порядок застосування заходів впливу до банків

Нововведення підвищать прозорість ухвалення рішень Національного банку щодо застосування заходів впливу та сприятимуть кращому розумінню ринком регуляторної політики Національного банку.

Close