Main Menu

Рада ЄС поновить економічні санкції ще на півроку щодо Росії

news.finap

Рада Європейського Союзу 29 червня 2020 оприлюднила рішення продовжити санкції, спрямовані проти окремих економічних секторів Російської Федерації, на наступні шість місяців, до 31 січня 2021 року.

«Таке рішення прийнято за наслідками останніх оцінок стану імплементації Мінських угод, які мали бути виконані до 31 грудня 2015 року, під час відеоконференції членів Європейської Ради від 19 червня 2020 року. Виходячи з того, що повна імплементація (Мінських угод – ред.) не була досягнута, лідери ЄС прийняли політичне рішення продовжити економічні санкції проти Росії», – йдеться у повідомленні.

У документі зазначається, що такі обмежувальні заходи були введені у 2014 році через дії Росії з дестабілізації України та спрямовані проти російських фінансового, економічного, енергетичного та оборонного секторів, як і у сфері використання товарів подвійного призначення.

Введені санкції обмежують доступ до первинних та вторинних ринків капіталу в ЄС для деяких російських банків та компаній, а також забороняють форми фінансової допомоги та посередництва щодо російських фінансових установ. Заходи також забороняють прямий або непрямий імпорт, вивезення або передачу всіх матеріалів, пов’язаних з обороною, і встановлюють заборону товарів подвійного використання, які можуть мати військове використання або бути використаними військовими кінцевими споживачами в Росії . Санкції ще більше обмежують доступ Росії до певних чутливих технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі, наприклад, у видобутку та розвідці нафти.

Хронологія обмежувальних заходів ЄС у відповідь на кризу в Україні.

(фото з сайту pixabay)

Переглядів:202

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Close