Main Menu

Проект постанови про організацію роботи з підвищення кваліфікації спеціалістів фінмоніторингу

news.finap

Мінфін на виконання вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомив про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу» для отримання зауважень та пропозицій.

Проект постанови розроблений на виконання пункту 14 частини другої статті 25 Закону України від 06 грудня 2019 р. № 361-ІХ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Проектом постанови пропонується визначити єдиний підхід до організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів органів державної влади та суб’єктів первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії.

Відповідно до п.14 ч.2 ст.25 Закону Держфінмоніторинг забезпечує організацію та координацію роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів органів державної влади з питань фінансового моніторингу та відповідальних працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу, щодо боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення на базі відповідного навчального закладу –академії, що належить до сфери управління спеціально уповноваженого органу.

Розпорядженням КМУ від 13 грудня 2004 року No 899-р утворений навчальний заклад, що належить до сфери управління Держфінмоніторингу.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядкуорганізації та координації роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу»

(фото з сайту pixabay)

Переглядів:373

Схожі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Проект постанови КМУ «Деякі питання організації фінансового моніторингу»

Обговорення нового порядку взяття на облік суб'єктів первинного фінансового моніторингу та подання інформації про фінансові операції, що підлягають фінмоніторингу.

Close