Main Menu

Санкції ЄС проти білоруських посадовців

news.finap

Санкції Європейського Союзу проти білоруських посадовців набудуть чинності не пізніше 21 вересня, причому санкційний список розширили порівняно з початковим варіантом. Повідомляє Укрінформ з посиланням на Сeska Televize.

«Спочатку в списку мало бути 20 осіб, але коли ми побачили жорстокі напади білоруської поліції на демонстрантів, вирішили розширити його найближчими днями», – заявив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек.

За його словами, якщо білоруська влада не змінить ставлення до протестувальників, уряд Чехії готовий підтримати подальше розширення санкційного списку.

«Ми закликали верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля прискорити процес затвердження», – сказав глава чеського МЗС.

ЄС має намір запровадити санкції проти 31 білоруського високопосадовця.

Першими персональні санкції проти 30 білоруських чиновників включно з президентом Олександром Лукашенком запровадили 31 серпня Литва, Латвія та Естонія.

Євросоюз не визнав результати президентських виборів у Білорусі і вирішив запровадити персональні цільові санкції проти білоруських чиновників, причетних до насильства і фальсифікації.

(фото з сайту pixabay.com)

Переглядів:227


« (Попередня новина)Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Read previous post:
Сервіс Check√Lists FinAP™

Check√Lists FinAP™ Telegram FinAP™    Facebook FinAP™ Сайт FinAP™ Check√Lists FinAP™

Close